Povídky doktora Cvokaře 16. ADOLF HITLER

12. dubna 2008 v 9:47 | Aťan |  POVÍDKY
C = Cvokař, P = pacient
C: "Tak co vám schází?"
P: "Já jsem Hitler."
C: "Cože?!!"
P: "Hitler."
C: "Ale teď už toho mám vážně dost, blázni blázniví. Vy si myslíte, že když jsem psychiatr, že nejsem člověk? Už jsem tady měl Káju Marxe - to jsem ještě ustál. Ale tohle už je vážně moc! V téhle úrovni se s vámi odmítám bavit, milej pane. Buďto si vyberete jiné jméno, nebo vás jednoduše vyrazím. Kašlu na profesionalitu, mám jen jedny nervy!! Tak ještě jednou: jak se jmenujete? Ale teď se soustřeďte, dejte si záležet na odpovědi."
P: "Já koukám jako blázen, pane doktore. Co vám je po tom, jak se jmenuju? Kvůli vám se snad nechám přejmenovat? Mně je šumafuk, že vám to jméno nevoní!!!"
C: "Ne, pane, nevoní. Mě to jméno přímo SMRDÍ! Srovnávat se s grázlem, který způsobil tolik zla, tolik neštěstí! Jak na jiných národech, tak i na samotném Německu!"
P: "To, že jsem v blázinci, to jsem věděl. Ale že místo doktora bude sedět za stolem nějakej pošuk…"
C: "Tak jo. Kontrolní otázka: co je pěknýho na vyhlazovacích táborech? Perfektně organizované továrny na smrt! Skoro šest milionů mrtvých židů! Rusové, cikáni - všechna havěť musela jít árijské rase z cesty! Češi měli skončit v Patagonii. Viděl jsem, jak ta oblast vypadá - neobyvatelnej hnus, debilní Hitlere! Víte co? Služba vás odvede na samotku. Nemám na vás žaludek. Vás bude léčit někdo jiný - třeba doktor Rambousek. Ten vás srovná. Já na vás kašlu, jsem vůči vám příliš zaujatý…"
P: "To vidím. A nechápu, proč bych měl jít na samotku? Zavřete se tam sám, magore!!! Vždyť já s ADOLFEM Hitlerem nemám nic společného, ani vzdáleně! Hitler je NORMÁLNÍ rakouské jméno! Můžu já za něj? Přišel jsem se zeptat na sestru, která se u vás léčí…"
C: "Kristejéééžiši… Počkejte, něco přinesu…"
P: "Co to je?"
C: "Za šanonem jsem měl schovanou starou irskou whisky. Nikdy se nehodila líp, jako teď! Vám se tímto hluboce omlouvám… vemte si. Sobě naleju na uklidněnou… šup tam."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.