Povídky doktora Cvokaře 26. NAROZENINY

12. dubna 2008 v 9:58 | Aťan |  POVÍDKY
C = Cvokař, P = pacient

C: "Tak co vám schází?"
P: "Když sedím se slušnými a inteligentními lidmi, tak mi neschází nic. Když ale sedím s nějakým blbcem, co mi dává debilní otázky, začínám být nervózní."
C: "Jak vám mohu pomoci?"
P: "Možná bude stačit, když mne jen vyslechnete a nebudete mne přerušovat. Můj největší problém je, že nestačím odhánět chlapy. Je úplně jedno, jestli jsem na pracovišti, na ulici, v kavárně. Oblečená, nebo jen tak letně na lehko. Já nevím co to ze mne vyzařuje, snad nějaké fluidum, či co. Ale chlapi - hlavně ti mladí a krásní - mi nedají pokoj. Vy to tak neposoudíte, pane doktore. Vaší paní se divím, ale to je váš problém… tedy hlavně vaší ženy."
C: "Souhlasím. Soustřeďte se výhradně na VAŠI osobu."
P: "Samozřejmě - to bude daleko zajímavější. Podívejte se třeba na mé nohy. Pochybuji, že jste někde ŽIVĚ něco podobného viděl. Ale, že jsem v dobrém rozmaru, ukáži vám ještě stehna. Škoda, že se nevidíte v zrcadle, pane doktore. Máte tak krásně vykulené oči, že je vám vidět bělmo. Mohla bych vám toho ukázat daleko víc, ale vás by to zkolilo. Problém je v tom, že ostatní chlapi se můžou uslintat, ale můj manžel - rozhodně větší krasavec než vy - je stále v práci. A když přijde domů, tak se jen nají, vleze si do pracovny, a tam studuje ty svoje nesmysly. Já se pak večer osprchuji, navoním, polonahá přijdu až k němu do pracovny… a co myslíte, že se stane? Raději odpovím za vás: nestane se nic. Ani se neotočí. Nanejvýš suše prohodí: "Tys´ koupila zase nějaké kytky? To je teda puch." Zkouším na něj různé fígle, aby žárlil. Třeba jsem se ohnula v ještě menší sukni, než mám teď…"
C: "To už si ani nedokážu představit…"
P: "Nechte si ty duchaplnosti… Ohnula jsem se u ledničky až ke spodnímu regálu. Manžel přeci jen nepatrně reagoval - pohladil mě po nahém zadečku. Měla jsem tanga, jako dnes. Aby žárlil, tak povídám: "Ty si dovoluješ stejně, jako chlapi u nás v práci." Jenže on uviděl v lednici pivo v plechu. Přestal mě vnímat!! Dnes má manžel narozeniny, oslava je za chvíli u Karla v hájovně, a ty jsi TONDO, manžílku můj milovaný, ještě tady v blázinci!"
C: "Renato, ženo moje milovaná, přestaň blbnout, nebo si tě tady necháme. Pepan nás odveze, žádný strachy. Ty máš pod touhle prťavou sukničkou tanga?"
R: "A co?"
C: "Zamkni. Pepan má u sebe delegaci. Dřív než za půl hodiny tu určitě nebude."
R: "A jestli jo, tak ho zabijem."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.