Amatérský sexuální institut České republiky (ASIČR)

4. května 2008 v 18:27 | Aťan |  ÚVAHY
HORMON LÁSKY
Ano, vážení přátelé, konečně jsme se v roce 2007 dočkali. C8H11N - tento chemický vzorec si magnetem připněte na ledničku a každý den se na něj dívejte. To je on, který vám způsobil tolik trápení nebo radosti. Jestli máte od narození rozhozený uhlík s vodíkem a dusíkem, je zaděláno na problém. Nejnovější chemický obor - sexuální chemie, má konečně první použitelné výsledky.

Hlavní problém spočívá v tom, že manželská nebo partnerská dvojice nemá vzájemně vyvážené množství fenylethylaminu. To je totiž tolik potřebný HORMON LÁSKY. Lidově řečeno: buďto chce víc on, nebo ona. Skoro nikdy nechtějí oba stejně a současně. Nedostatek fenylethylaminu můžete dohánět různými afrodiziaky. Ale upřímně řečeno - kdo nemá chuť na sex, nemá ani chuť se o tom vůbec bavit a užívat afrodiziaka.

Bohužel dnes už je nad slunce jasné, že sex ovlivňuje snad úplně všechno. Pojďme si uvést pár příkladů: motivuje opilce k abstinenci a abstinenty ponouká k chlastu. Nešiku sex dohání k neuvěřitelným výkonům - naopak z šikovného jedince se z neukojenosti často stává troska pomýšlející na sebevraždu. Žena intelektuálně nesmělá manželský sex používá k vydírání. Toto úspěšně aplikuje do chvíle, než se její manžel zamiluje do vdané prsaté sousedky ze 4. patra.

Nemá cenu snášet další důkazy, jistě jste toho zažili nebo slyšeli sami dost. Důležité je, jak proti rozvodům (nebo rozchodům) bojovat.

Zde jsou výsledky našeho Amatérského sexuálního institutu ČR (odbor manželská rozvodovost):

1. ON chce, ONA ne 30 %

2. ONA chce, ON ne 30 %

3. ONA ani ON nechce 5 %

4. OBA chtějí, ale s někým jiným 30 %

5. OBA mají vyvážený vztah bez nevěr 5 %


(zahrnuty jsou jen hormonální příznaky, nikoli jiné zdravotní potíže)

Toto jsou, vážení přátelé, velice smutná čísla. Co s tím? Jak naplnit vzorec C8H11N, aby nám byl ku prospěchu? Odpověď našeho institutu po 35 letech bádání je překvapivě jednoznačná: přestaňte blbnout!
STRESY
I když hlavní práce odboru MANŽELSKÉ STRESY se zabývá "Hlavně ve zdraví manželství přežít", mnoho mých kolegů z institutu už není mezi námi. Přesto naše výsledky zkoumání jsou mimořádné.

Co lidi v manželství a) mrzí b) štve c) sere. Jak sami poznáváte, tato problematika je rozdělena do tří sociálních vrstev: a) boháči b) střední vrstva c) chudý lid. Můžeme vás ubezpečit, že v tomto případě není dělení namístě. Došli jsme k závěru, že všechny sociální vrstvy sere to samé:
1. nepochopení / 2. málo sexu / 3. hodně sexu / 4. nevěry / 5. tragédie lidské i živelné / 6. mizerné zdraví / 7. mizerné peníze / 8. mizerná práce / 9. mizerná tchýně / 10. tím druhým mizerně vychované vaše děti / 11. bordel doma i v politice… a ještě pár méně podstatných drobností.

Náš institut přeci jen vypracoval univerzální radu, která byla vyzkoušena na mnoha dobrovolnících. Když začnete řvát na manželku (manžela) nebo na svoje děti - postavte se čelem před zrcadlo. Buďto dostanete infarkt, nebo se zklidníte.
LÁSKA
Náš Amatérský sexuální institut ČR (odbor láska) se tentokrát zaměřil výhradně na lásku v krystalické podobě. Půjčili jsme si od docenta Jeřábka mikroskop a pustili se do bádání, na které jsme se tolik těšili. Výsledek se bohužel rovnal nule. Pokus jsme opakovali snad tisíckrát, oči nám od námahy slzely - …a nic. Už jsme chtěli docentovi Jeřábkovi mikroskop omlátit o hlavu, když profesor Jakub Smolík prohlásil spásnou myšlenku: "V lásce vyhrává ten, kdo miluje míň." (konec citátu)

A toto je výsledek našeho institutu:
Zaměřte se na cokoli - sport, kulturu atd. Nebo, jako v našem případě, na vědeckou práci. Láska v krystalické podobě k vám přijde v nestřeženém okamžiku. Když budete pro svoji činnost nejvíce zapáleni, láska se zjeví jako vedlejší produkt. Přistoupí tiše, zezadu, po špičkách. Něžně vám do ucha zašeptá: "Aťane, děláš to dobře…"

(Přátelská rada na závěr: buďte opatrní… ať láska zase tiše a po špičkách neodejde.)
POZITIVNÍ KOMUNIKACE
Kdo už zná nepopiratelné výsledky našeho Amatérského sexuálního institutu ČR, ten se jistě nezalekne tak příšerného titulku.
Přejděme rovnou k věci. Abychom uspěli v sexu, proč musíme být pozitivní? (Nepleťme si s HIV.) Protože mít negativní mysl a ještě blbě vypadat, …tak z toho už se, vážení přátelé, těžko vyhrabeme. Naše pokusy jsme rozložili na celou škálu naší populace. Od těch nejošklivějších (této role se ujal docent Jeřábek), až po ty nejkrásnější. Musím ale s lítostí přiznat, že na externistky jsme tentokrát neměli štěstí. Za úkol měly jedinou věc - zahořet sexuální touhou buďto ke mně, nebo k panu docentovi. Naše citlivé přístroje bohužel nezaznamenaly ani JEDINÝ pohlavní styk.

A teď k materiálu, který se zpožděním dodal neschopný pan docent Jeřábek:

1. Začínáš-li den chaoticky a zmateně, je to bohužel základ pro další řetěz chyb.

2. Potlačme to, co nám přináší stresy a hledejme vzpomínky, jež nám přinášejí uvolnění. (Zde je špatně čitelná poznámka docenta Jeřábka: Souložím kdy si vzpomenu. Ale už dva roky jsem si nevzpomněl.)

3. Když se rozčiluju a začnu se pozorovat, zapomenu na rozčilení. (Opět p. Jeřábek: Nejvíc mě po ránu nasere zrcadlo.)

4. Zdravý životní styl - rozložit síly a hospodařit s časem.

5. Řešit konflikty hned. (Poznámka p. Jeřábka: Ředitel je vůl.)

6. Lidé, kteří nejsou spokojeni sami se sebou, nejsou spokojeni ani s druhými.

7. Chceš-li něco říci ve vzteku - dej si pauzu (…už vidím, jak mně ředitel proplácí celodenní volna)

8. Vztek nebo pomstychtivost je naprostá ztráta času (…já to risknu)

9. Otužování sportem. Otužování psychické - přinutit se k nepříjemné práci. (…vždyť sakra nedělám nic jinýho)

10. Moudrý člověk se nermoutí pro to, co nemá, ale raduje se z toho, co má. (…a já mám velký - následuje cenzura p. ředitele)

Těchto deset bodů vám jistě poslouží jako průvodce nejen sexuálním životem.

A na závěr opět rada ředitele institutu: velice pečlivě si vybírejte své podřízené.
 


Komentáře

1 Aťan Aťan | 4. května 2008 v 18:51 | Reagovat

Pokusím se zkopírovat vymazané komentáře:

[1] Aglája | ip-85-160-98-192.eurotel.cz (85.160.98.192)

dnes 17:40

:o)) Aťane, jsi odborník na slovo vzatý. Kdybych to věděla dříve, byla bych dnes mnohem šťastnější. Hned jdu být pozitivní na toho, co mě dneska od samého rána...sere!

[2] Aťan | 140.102.broadband10.iol.cz (90.177.102.140)

dnes 17:55

Jóó... buď pozitivní. Dej mu taky jednu za mě! :-))

2 Levandule Levandule | E-mail | 19. června 2008 v 14:16 | Reagovat

Dobrá blbůstka, která mně utvrzuje v zajetém koloběhu života s G.P. - se srandou se zvládne všechno! Úplně všechno!(kdyby šlo zachytit naše srandičky před a po milování, a zcela vyjímečně i při - to pak ale nejsme schopni pokračovat v této milé aktivitě - tak by se procenta v Tvých výpočtech určitě radikálně změnila - tedy, pokud by si ty kravinky, které skutečně prožíváme, někdo přečetl :-DDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.