Potřebujete nutně slušný byt? Mám tip!

15. srpna 2010 v 12:25 | Aťan |  ZEMĚ, STÁTY, MĚSTA
lon l

Na okraji londýnského Hyde Parku vyrostl luxusní komplex čtyř budov nazvaných podle adresy One Hyde Park, který nabízí nejdražší byty světa. Ty se pohybují v rozmezí 20 až 140 miliónů liber.

Většina bytů ve čtvrti Knightsbridge je prodána, a to za cenu 6000 liber za čtvereční stopu, což je v přepočtu asi 198 tisíc korun za 0,09 metrů čtverečních. Kupci jsou především naftoví magnáti, princové ze Saúdské Arábie a ruští oligarchové. Jen asi 14 procent jsou Britové.

l1
l2
lon m

Celý projekt navrhl pro společnost Candy & Candy světoznámý architekt Richard Rogers, který čtyři budovy vybavil osmdesáti byty, bazény, lázněmi, sportovištěmi a sqaushovými kurty. Kvůli předpokládané náročné klientele byl interiér vybaven skoro jako z akčního filmu - v každém apartmánu je neprůstřelné sklo a bezpečnostní opancéřovaný pokoj. Z celého objektu lze navíc uniknout tajnou cestou do nedalekého hotelu Mandarin Oriental.

Byty v One Hyde Park se prodávají za cenu od 20 milionů liber za jeden. Ty nejdražší - přibližně za 140 miliónů liber, což je přes 4 miliardy korun - se logicky nacházejí v nejvyšších patrech. Některé jsou zatím na prodej, pospěšte si !!! :-))

l3
l4
l7
l8

...asi zůstanu doma klikni ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.