Nejnebezpečnější adresy na světě

28. listopadu 2010 v 11:24 | Aťan |  ZEMĚ, STÁTY, MĚSTA

BAGDÁD (Irák)

ba1
ba2
ba3

Léta krutovlády Saddáma Husajna a bombardování americkou armádou učinilo z Bagdádu hotové peklo. Architektura jako z Pohádek tisíce a jedné noci vzala za své, sebevražedné útoky a únosy turistů jsou na denním pořádku.

LIMA (Peru)

li1
li3
li4

Každá chudinská čtvrť v Limě má svého kápa a ten má svůj gang. Vydělávají na prodeji prostitutek, zbraní, drog... Gangy mezi sebou vedou války o teritorium, vliv na trhu. Když někdo zabloudí kam nemá, živý vyvázne jen s velkým štěstím.

CIUDAD JUÁREZ (Mexiko)

ciu1
ciu2
ciu3

Tady je oblíbená destinace členů drogových kartelů. Mají faktickou moc nad městem a policie je proti nim naprosto bezmocná.

KAPSKÉ MĚSTO (JAR)

ka3
ka1
ka4

Počet vražd, loupeží, znásilnění a únosů dosahuje v nejchudších čtvrtích astronomických čísel. Jejich cílem jsou hlavně turisté.

DETROIT (USA)

de1a
de1
de2

Detroit je nejnebezpečnější město Severní Ameriky, vyplývá to ze statistik FBI. Výsledek ovlivnila krize a propouštění z automobilek.

RIO DE JANEIRO (Brazílie)

s6
sl1
sl5

Gangy vyzbrojené často těžkými zbraněmi vybudovaly v chudinských předměstích dobře fungující síť drogových dealerů, zlodějů a násilníků ovládanou mafiánskými šéfy zločineckého podsvětí. Nová vlna násilí opět rozvířila diskuze o tom, zda je jihoamerická metropole připravena na pořádání světového fotbalového šampionátu v roce 2014 a olympijských her v roce 2016.

Nebezpečných čtvrtí a špatných adres je daleko víc, i u nás v ČR se jich pár najde. Možná bydlíte blízko nich... nebo přímo v nich?

(Zdroj Koktejl)
 


Komentáře

1 JIRKA JIRKA | 25. února 2011 v 4:24 | Reagovat

TO NENI DETROIT ASPON ZATIM JESTE NE ...

2 atanova-zasuvka atanova-zasuvka | 25. února 2011 v 7:36 | Reagovat

[1]: Jirko, věř mně že z toho nemám žádnou radost, ale je to bohužel Detroit.

http://ekonomika.ihned.cz/c1-43562820-detroit-kvuli-krizi-jako-mesto-duchu-tisice-pustych-domu-budou-srovnany-se-zemi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.