Aťanova politická předpověď

10. dubna 2011 v 9:47 | Aťan

9. 4. 2011 nastal v ČR dominový efekt. Mafiáni budou proti sobě z tajných trezorů vytahovat důkazy o korupci konkurence. Investigativní novináři nebudou stačit psát články o praktikách české i ruskojazyčné mafie působící na našem území. Většina lhostejných občanů ČR je nebude číst.

Levicoví intelektuálové založí novou politickou stranu, aby mohli v předčasných parlamentních volbách utvořit s vítěznou ČSSD většinovou koalici. Někteří noví politici budou mít opravdu čisté a nezištné úmysly. Jako vždy - nebude zezdola vůle uhlídat nové vedení. Střední a nižší třída občanů se bude těšit na lepší život, ...nedočkají se. Flexibilní občané, kteří se o sebe uměli postarat za každého režimu, budou i nadále spokojeni.

___________________________________________________________________________________

Navrhované řešení:
Občané ČR, dobrovolně a bez nátlaku se probuďte, nebo budete mít zase smůlu, a s vámi i vaše děti, vnuci...

Motto: "Je strašná chyba, když společnost shazuje všechny chyby na politiky. Tak to není. V daném případě to je kolektivní vina. Od Havlíčka Borovského, Palackého a Masaryka platí u nás politická zásada, že politika má vznikat dole a že na politice se má podílet každý v tom rozumném měřítku, v jakém může. To znamená, že ne u piva bude kout plány na celostátní úrovni, ale že se bude starat o to, co se děje kolem něj."
politilog Bohumil Doležal
 


Komentáře

1 DKB DKB | 11. dubna 2011 v 14:22 | Reagovat

A pravděpodobně po volbách zjistíme, že v oné nové koaliční straně je Kalousek ... kam se hrabe Houdini.

2 Aťan Aťan | 11. dubna 2011 v 15:03 | Reagovat

[1]: ...to je taky dost pravděpodobný :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.