Česko = Bordelstán, kulturnost je nahrazena mamonem

8. května 2011 v 11:40 | Jiří Hrebenar |  ČESKÁ HISTORIE I SOUČASNOST "napřeskáčku"


Kulturnost se ztrácí, je nahrazena mamonem. Český lev na státním znaku aby se pomalu připravoval na cestu do cizích krajin. Naši politici, nejen ti dnešní té podivné Nečasovy vlády, by se mohli přirovnat k hokejistům Slovenska na právě probíhajícím Mistrovství světa v hokeji. U obou bychom mohli prohlásit, že podělali všechno na co sáhli.

Velké podniky, chlouba této vlasti šly do říše mrtvých. Do posvátné Vallhaly bylo obětováno to nejcennější, ruka trhu se nažrala, břicha bohatých zlodějíčků mohla v pohodě růst, tak co se dělo? Stát chřadnul a chřadnul, abychom se později dozvěděli, že přijdou noví umělci na politickém nebi.

Odmítám tuto pseudohru na demokracii, ve které zlodějíčci mají svobodné ruce. Jak kdysi řekl Benjamin Franklin: "Být člověkem to není fakt, to je možnost". Jak jsou tato slova pravdivými! Dnešní političtí představitelé jsou pouze placení herci, denodenně nám ukazující své umělecké nadání. Tolik se za ně stydím. Snad jednou přijde derniéra těchto úplatných pijavic českého státu. Možná se jí nedožiji, ale doufám, že pro budoucí pokolení jednou nastane doba, kdy všichni tito zlodějíčci budou skládat účty, za které budou padat tresty. Ne, toto nejsou moje Čechy. Toto je Bordelstán, kterému vládnou největší zloději a překupníci v naší zemi. Necháme je nerušeně rozkrádat, nebo už je konečně klepneme přes prsty? (celý článek)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.