Hlas lidu v Parlamentních listech

21. května 2011 v 11:13 | PL |  ČESKÁ HISTORIE I SOUČASNOST "napřeskáčku"
Jde to pomalu ale rychleji to zřejmě není možné!, Pašalík, 21.5.2011 10:18:44

Kdo není fanatik ODS nebo ČSSD či Kalouska může připustit, že se něco děje. To, co jsme věděli, ale bylo nám to zakázáno vědět, tedy že se krade ve velkém pomaloučku leze ven. Gross a jeho prověřování švýcarskou policií, Drobil, Vondra, Barták Dalík i ti vykutálenci z Prahy co prodrbali těch 600 mega, Vodrážka i ten debil co sedí na ministerstvu životního prostředí, 52 stíhaných odborníků z ministerstva obrany i ředitelů co mají stavět dálnice to tady ještě nebylo. ODS kope kolem sebe jak urvaný bejk. Kalousek se tváří že se ho to netýká a číhá, kdy dá ODS poslední ránu z milosti. Bez veverek je Nečas v prdeli. Najednou Kmenta mlčí a odposlechy jsou uloženy do šuplíků. Čas před posledním úderem na veverky. ODS předpokládá že za prachy je možné koupit vše a každého. Pokud zůstane jen u zaplaceného Humla, Škárky a vyšukané Kočí tak to po volbě nového vedení veverek zase rozjedou. Možná, že tříkolka dokonce i vydrží do řádných voleb ale voliči to ODS+Kalouskovi i veverkám dají vyžrat o tom není žádných pochybností. Jediná možnost jak ukončit tříkolku je rychlá práce pana Kubiceho. Když se pohne, tak ve vládě nezůstane kámen na kameni.

Fotka říká vše:, Václav, 21.5.2011 9:25:21

To jsme vás, lůzo, zase pěkně doběhli. Na nás si nepřijdete , i když je vás mnohem víc. Jsme totiž mazaní a schopní všeho. My se vzájemně moc nemusíme, ale proti vám se spojíme vždy. My máme prachy, kontakty, média, vy nemáte nic, jen holé ruce a zadky, platit dluhy, které jsme udělali my, musíte však vy. Tak se s tím smiřte a neremcejte, zdržujete nás od hrabání peněz na větší hromadu. At žije česká demokracie! (Tak tohle jsou prý ti nejlepší z nejlepších. Je to hnus.)

Trojkoaliční gang ožebračuje poctivé lidi.Tuneluje státní kasu a vypráví báchorky o rozpočtové zodpovědnoswti. Hnus!, Josef, 20.5.2011 12:26:41

Modrá pakáž se svými kumpány systematicky rozkrádá státní kasu. Každá ze zlodějen jde do miliard korun!!! Koalice nic neumí (kromě megaskandálů)! Neumí vytvořit prorůstová opatření, pouze jen škrty, škrty, škrty. Lidem jen zvyšuje daně, ceny energií, zdražuje jim oblečení, plyn, elektřina, benzín, knihy, jídlo, nové cestovní pasy ze 100 Kč na 600 Kč a pasy se strojově čitelnými údaji rovnou na 1200 Kč!!!, berou mateřskou, mnoha lidem znemožňují léčbu, zavádějí hromady poplatků v nemocnicích, za služby, odpadky, důchodcům zvyšují odchody do důchodu (mluví se o 70 létech), o několik stovek snižují i důchody, 3/4 pracujících nedosahují ani minimální mzdu, chystané zásadní snížení soc. dávek a doplatků na bydlení vyrobí z nezaměstnaných armádu bezdomovců (některé oblasti mají 15% nezaměstnanost). Lidi ždímou jako citron, teď chtějí i vyšší peníze za den pobytu v nemocnici, zdražení LDN ze 60 Kč rovnou na 340 Kč na den (10540 Kč/měsíc!). Naproti tomu, státní kasa je jimi devastována miliardovými tunely a nebývalými skandály, STBáckými praktikami a dluh roste dál, protože se tuneluje jako nikdy před tím a jen za posledních 5 let nasekali rozpočtový dluh 700 miliard a zadluženost na jednoho Čecha vzrostla ze 60 tis. Kč na 135 000 tis. Kč !!! Další ekonomický pogrom je na cestě, vyplatit 200 miliard církvím!!! Vládní parazití neustále tunelují státní kasu a obžírají se v parlamentní kantýně, konzumují alkohol. nápoje a to vše za hubičku, půl roku nemocenské mají placenou za průměrný plat, jízdné zdarma, atd, atd..... Lidem se slibovalo, že se budou mít po revoluci stále líp a oni naivně věřili, že to tak bude. Skutečnost je zatím taková, že jsme k dnešnímu dni došli kam? Do prdele!!!


 


Komentáře

1 Majka Majka | 23. května 2011 v 10:53 | Reagovat

Katalog všech dodavetelů elektřiny a články na toto téma najdete také na http://dodavateleelektriny.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.