Slušní musí být víc vidět, aby nám neslušní přestali vládnout

25. června 2011 v 10:15 | Aťan |  ČESKÁ HISTORIE I SOUČASNOST "napřeskáčku"V letošním roce proběhne pokus o nápravu tzv. sametové revoluce z r. 1989. Toto jsou některé web-stránky, kde se organizují akce proti zkorumpovanému režimu:Tzv. sametová revoluce z listopadu 1989 byla ukradena a zneužita. Drtivá většina politiků se stará jen o navyšování svého majetku za pomoci anonymních akcií, beztrestnost korupčního jednání zaručuje soudní mafie. Ti největší vládní a parlamentní korupčníci se častokrát podílejí na tvorbě zákonů, které jim v podstatě zaručují beztrestnost.

V úterý 28. 6. v 17.30 hod. proběhne v horní části Václavského náměstí beseda s občany, pořádaná Veřejností proti korupci - Štern, Marvanová, Pehe, atd. Další a další formy protestu se připravují.

Mlčící většina si samozřejmě ponechá svůj názor - "stejně to nemá cenu...". V demokracii by ale měli být slušní lidé víc slyšet a vidět, nenechme své životy řídit těmi neslušnými. Zapojme se každý podle svých možností, hlídejme si NEUSTÁLE, kdo a jak nám vládne.
___________
P.S. Když na demonstracích nebudete nikoho bodat vidlemi, věšet na lampy, rozbíjet výlohy a podpalovat auta, policie vám neublíží, ...ani pendrekem nedostanete. 13. 6. 2011 vyšlo oficiální prohlášení Unie bezpečnostních složek ministerstva vnitra ČR, cituju část: "Policie je zde pro občany, NE pro politické strany. Proto konejme tak, jak nám ukládají zákony této země, Ústava ČR, Listina základních práv a svobod. Jsme přece také jen lidé a občané této země." Celé prohlášení ZDE


Starší video - 21. září 2010
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.