POZVÁNKA na debatu "Česká demokracie ve světle odposlechů"

12. května 2014 v 21:32 | Vraťte nám stát |  ČESKÁ HISTORIE I SOUČASNOST "napřeskáčku"

Co vypovídají uniklé odposlechy "politického" podnikatele Romana Janouška o stavu naší současné demokracie? Jaká jsou řešení?
Přijďte na debatu "Česká demokracie ve světle odposlechů" ve čtvrtek 15. 5. v 18:30 do Španělské 10. Diskutovat bude Hana Marvanová, Karel Randák a Jeroným Tejc.
Nezapomeňte se registrovat na http://vrattenamstat.cz/?p=268

Začíná debata o vyšetřovací komisi ke zprávám BIS

Zřízení nezávislé vyšetřovací komise, která by prověřila zprávy BIS z minulých let, bude podle oznámení sdružení Vraťte nám stát důležitým bodem diskuse na téma "Česká demokracie ve světle odposlechů".
Nově zveřejněné odposlechy "politického podnikatele" Romana Janouška opět poskytují zneklidňující vhled do zákulisí české politiky a veřejné správy. Tyto odposlechy pouze potvrzují alarmující zprávy BIS z posledních let o prorůstání organizovaného zločinu do politiky, veřejné správy a justice. Co to vše vypovídá o stavu naší současné demokracie? - táže se v oznámení o akci sdružení Vraťte nám stát. Avízo na událost je doplněno upozorněním, že "důležitým bodem diskuse bude i možnost zřízení nezávislé vyšetřovací komise, která by prověřila zprávy BIS z minulých let". Více>


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.