Morální facka Miloši Zemanovi

28. října 2014 v 17:55 | Echo24.cz |  ČESKÁ HISTORIE I SOUČASNOST "napřeskáčku"
Někdejší sovětští disidenti Pavel Litvinov a Viktor Fajnberg, kteří se v roce 1968 zúčastnili protestu proti okupaci Českosloslovenska na Rudém náměstí, se odmítli zúčastnit slavnostního večera na Pražském Hradě. Tam má být in memoriam oceněna jejich tehdejší "spolubojovnice" Natálie Gorbaněvská. Litvinov a Fajnberg bojkot vysvětlují Zemanovou vstřícností vůči Putinově agresi na Ukrajině.

"Nepovažujeme za možné zúčastnit se slavnostního večera k ocenění Natálie Gorbaněvské in memoriam. Nedávná vystoupení Miloše Zemana k špatně zamaskované agresi Vladimira Putina proti Ukrajině jsou neslučitelná s heslem "Za vaši a naši svobodu", který Nataša přinesla na Rudé náměstí 25. srpna 1968. Svoboda je nedělitelná, je stejná pro Ukrajince, Čechy i Krymské Tatary. Pokud je zrazena na jednom místě, zrazena je všude.

Pavel Litvinov
Viktor Fajnberg
Praha, USA, 28. října 2014"

Více ZDE

_______________________
Pod čarou pár slov o aktivitách "našeho" prezidenta v Číně:

Miliardář Kellner byl se Zemanem u čínského prezidenta. Považuji to za nepřijatelný projev střetu zájmů. Kellner zaplatil bývalému prezidentovi Klausovi zámeček, teď platí i současného prezidenta. Za to nepochybně dostává protislužby. Jaké od Zemana? Jen obchod v Číně výměnou za to, že zapomeneme na politiku lidských práv, či další protislužby? Více>
 


Komentáře

1 Vratislav Novák Vratislav Novák | E-mail | 13. března 2015 v 18:42 | Reagovat

Protizákonné zneužívání psychofarmak
a léčiv omezujících vnímání i obranné reakce ve vězeňství ČR - jsem přímým svědkem trestného činu ze strany vedení vazební věznice v Hradci Králové, kdy nutili prvotrestanému mladému člověku -(kterého zavřela soudkyně natvrdo do vězení za škodu 1.800,- Kč, je na to několik kontr. přípisů Prokuratur)
aby užíval léky, které on brát nechtěl
protože nebyl psychiatrickým pacientem.
Porušena tak byla Listina základních
práv a svobod. Jaká je Vaše zkušenost
z jiných věznic ČR NAPIŠTE mi prosím !
Jsem bývalým přísedícím soudcem za OF
a připravujeme s poškozenými podání
hromadné žaloby. Děkuji Vám.
Vratislav Novák, Hradec Králové
vratislavnovak1@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.